Rozmery pneumatík

175/65 R14 T82
175 - šírka pneumatiky v milimetroch (175 mm)
65 - profil pneumatiky v percentách šírky, teda pomer výšky pneu k šírke v percentách (65%)
R14 - vnútorný priemer pneumatiky, teda priemer príslušného disku v palcoch 14"
T - index rýchlosti (kód T odpovedá 190 km/h), používané pneumatiky by mali mať vždy rovnaký alebo vyšší rýchlostný index, ako je najvyššia povolená konštrukčná rýchlosť automobilu; čím vyšší index rýchlosti, tým je zmes pneumatiky mäkkšia
82 - index nosnosti (kód 82 zodpovedá 475 kg)


Rozmery diskov

7.5x17 ET 35 5/100
7.5 - šírka diskov v palcoch (8")
17 - priemer diskov v palcoch (17")
ET 35 – vzdialenosť dosedacej plochy kolesa od pomyslenej roviny deliacu šírku kolesa (čím vyššie číslo ET, tým viac bude koleso ponorené v podbehu a naopak.)
5 - počet skrutiek
100 - priemer odstupnej kružnice upevňovacích skrutiek

Hliníkové Disky

Pneumatiky

Plechové disky


Zimné komplety

Nákup diskov u nás

Prečo si kúpiť disky u nás?   Poskytujeme možnosť nákupu   hliníkových (alu) diskov za   bezkonkurenčné ceny nielen cez   eshop, ale aj priamo na predajni, kde   Vám radi pomôžeme pri výbere vašich   nových elektrónov. Plechové disky,   hliníkové disky, zimné alebo letné   pneumatiky - Sracing je tá správna   voľba pre Vás. Bezkonkurenčné ceny,   rýchla dodacia lehota, profesionálny   prístup a poradenstvo. Neváhajte a   presvedčte sa na vlastnej koži.

Zabezpečenie

Doplnky

Služby pneuservisu

Okrem predaja elektrónov ako sú   hliníkové disky, alu disky a plechové   disky Vám Sracing ponúka aj   profesionálne služby pneuservisu -   plnenie klimatizácie, čistenie klímy,   geometriu, prezutie pneumatík,   opravu pneumatík, vulkanizáciu,   uskladnenie pneumatík, čistenie   diskov, renováciu diskov, kompletné   tepovanie interiérov a pod.   Nezabudnite tiež na našu najlepšiu   ručnú autoumyváreň v Trnave .   Vyskúšajte naše služby a nebudete   ľutovať.