Ručná autoumyváreň

Moderná samoobslužná umyváreň funguje na rovnakom princípe, ako ho poznáme z klasických “wapiek”. Po vhodnení 50-centovej mince si môžete vyčistiť svojho miláčika podľa chuti a potreby.

Na rozdiel od podobných zariadení napríklad na benzínových čerpadlách umyváreň S-RACING je vykurovaná, uzatvorená a zastrešená. Poskytuje tak dostatočné pohodlie a komfort pri čistení. Zákazníci túto výhodu iste ocenia najmä počas jesenných či zimných mesiacov.

Vďaka štyrom samostatným boxom je viac ako pravdepodobné, že čakanie na umývanie je o poznanie kratšie ako inde. Príjemnejšie a pohodlnejšie je aj samotné umývanie – v S-RACING-u je menšia pravdepodobnosť, že vami nervózne čaká na umývanie šóra zákazníkov.

Zariadenie KÄRCHER poskytuje technickú novinku: počas umývania si môžete sami kedykoľvek zvoliť , čo vám potečie z tlakovej hadice. K dispozícii sú tri možnosti: voda, šampón alebo vosk.

V samoobslužnňej autoumývarni má zákazník počas celej otváracej doby k dispozícii aj pracovníka S-RACING-u. Ten vám ochotne pomôže napríklad v prípade, že nemáte pri sebe dostatok 50-centových mincí.

Ručná autoumyváreň Ručná autoumyváreň Ručná autoumyváreň

Ručná autoumyváreň Ručná autoumyváreň Ručná autoumyváreň

Ručná autoumyváreň Ručná autoumyváreň Ručná autoumyváreň

Ručná autoumyváreň Ručná autoumyváreň Ručná autoumyváreň

Ručná autoumyváreň Ručná autoumyváreň Ručná autoumyváreň

Ručná autoumyváreň Ručná autoumyváreň

Cenníky

Ručné umývanie

Tepovanie

Koberce, sedačky, kreslá, stoličky, postele
Cena sa určí na základe obhliadky a podľa náročnosti a množstvaDoplnkové služby


Hliníkové Disky

Pneumatiky

Plechové disky


Zimné komplety

Nákup diskov u nás

Prečo si kúpiť disky u nás?   Poskytujeme možnosť nákupu   hliníkových (alu) diskov za   bezkonkurenčné ceny nielen cez   eshop, ale aj priamo na predajni, kde   Vám radi pomôžeme pri výbere vašich   nových elektrónov. Plechové disky,   hliníkové disky, zimné alebo letné   pneumatiky - Sracing je tá správna   voľba pre Vás. Bezkonkurenčné ceny,   rýchla dodacia lehota, profesionálny   prístup a poradenstvo. Neváhajte a   presvedčte sa na vlastnej koži.

Zabezpečenie

Doplnky

Služby pneuservisu

Okrem predaja elektrónov ako sú   hliníkové disky, alu disky a plechové   disky Vám Sracing ponúka aj   profesionálne služby pneuservisu -   plnenie klimatizácie, čistenie klímy,   geometriu, prezutie pneumatík,   opravu pneumatík, vulkanizáciu,   uskladnenie pneumatík, čistenie   diskov, renováciu diskov, kompletné   tepovanie interiérov a pod.   Nezabudnite tiež na našu najlepšiu   ručnú autoumyváreň v Trnave .   Vyskúšajte naše služby a nebudete   ľutovať.