Darčekové poukážky

Predstavujeme Vám nové darčekové poukážky - potrebujete vymyslieť nejaký dobrý darček pre Vaších blízkych, kamarátov, známych ?

Neváhajte a darujte im originálny darčekový kupón na umytie ich miláčika.
V ponuke máme pre Vás štyri možnosti výberu: • Program č.6 KOMPLET OSOBNÉ - kompletné umytie osobného auta:

 • Program č.6 - Komplet osobné...

 • Program č.7 KOMPLET SUV - kompletné umytie SUV-čka:

 • Program č.7 - Komplet SUV... • Program č.13 TEPOVANIE KOMPLET OSOBNÉ - kompletné vytepovanie osobného auta:

 • Program č.13 - Tepovanie komplet osobné... • Program č.14 TEPOVANIE KOMPLET SUV, 4X4 - kompletné vytepovanie SUV, 4X4:

 • Program č.14 - Tepovanie komplet SUV, 4X4...
  - je to len na Vás , ktorú poukážku si vyberiete. Po dohode možnosť výberu a kombinácie vlastnej poukážky len podľa Vašich predstáv.

  POZOR - nové darčekové poukážy vyzerajú naozaj reprezentatívne, žiadna kartička vytlačená na obyčajnom papieri, treba vidieť. Informujte sa u nás a presvedčte sa na vlastné oči. Nenechajte si ujsť darček, čo poteší naozaj každého - iba v Sracingu ...
Hliníkové Disky

Pneumatiky

Plechové disky


Zimné komplety

Nákup diskov u nás

Prečo si kúpiť disky u nás?   Poskytujeme možnosť nákupu   hliníkových (alu) diskov za   bezkonkurenčné ceny nielen cez   eshop, ale aj priamo na predajni, kde   Vám radi pomôžeme pri výbere vašich   nových elektrónov. Plechové disky,   hliníkové disky, zimné alebo letné   pneumatiky - Sracing je tá správna   voľba pre Vás. Bezkonkurenčné ceny,   rýchla dodacia lehota, profesionálny   prístup a poradenstvo. Neváhajte a   presvedčte sa na vlastnej koži.

Zabezpečenie

Doplnky

Služby pneuservisu

Okrem predaja elektrónov ako sú   hliníkové disky, alu disky a plechové   disky Vám Sracing ponúka aj   profesionálne služby pneuservisu -   plnenie klimatizácie, čistenie klímy,   geometriu, prezutie pneumatík,   opravu pneumatík, vulkanizáciu,   uskladnenie pneumatík, čistenie   diskov, renováciu diskov, kompletné   tepovanie interiérov a pod.   Nezabudnite tiež na našu najlepšiu   ručnú autoumyváreň v Trnave .   Vyskúšajte naše služby a nebudete   ľutovať.